drukuj

Apator otwiera nowy zakład. Firma szuka 150 pracowników!

Apator otwiera nowy zakład. Firma szuka 150 pracowników!

Fot. sxc.hu

Otwarcie nowego zakładu nastąpi prawdopodobnie w kwietniu, ale Apator już teraz szuka kadry. Cel - Crystal Park Ostaszewo. To tam zostaną przewiezione wszystkie maszyny.
Dziś toruński Apator zatrudnia 450 osób, ale interesy idą tak dobrze, że spółka prowadzi ciągły nabór dodatkowych pracowników. Warto rozglądać się za ofertami, bo w nowym zakładzie spółki ma pracować łącznie 600 osób. Wakaty będą m.in. przy produkcji aparatury miernikowej i innych produktów firmy. Znajdzie się również zajęcie dla osób z większymi kwalifikacjami.

Już dziś toruńska firma szuka programisty, który będzie odpowiedzialny za oprogramowanie do liczników energii elektrycznej oraz inżyniera produktu. To praca dla osób z wyższym, elektronicznym wykształceniem.

--------------------
Po przeniesieniu się Apatora do nowego zakładu w Ostaszewie, w Toruniu pozostanie biuro, które razem z Apator Control będzie mieściło się w biurowcu w okolicach ul. Polnej.

Co się stanie z budynkami po "starym" Apatorze przeczytacie w serwisie RegioPraca.pl

Zdjęcia

  • Apator otwiera nowy zakład. Firma szuka 150 pracowników!
Moje Miasto Toruń, to serwis społecznościowy, który jednoczy mieszkańców Torunia. Piszemy o tym co nas boli, cieszy oraz dzielimy się więcej »
redakcja
Autor:redakcjagg: GG109330

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać