drukuj

Konkurs: Zapraszamy Panie na babski wieczór w Cinema City

Konkurs: Zapraszamy Panie na babski wieczór w Cinema City

Fot. Cinema City

Idealna żona, najukochańsza mama i pełna energii kobieta sukcesu? Pewnie, że tak! Czerwcowe Ladies Night w Cinema City uchyli rąbka tajemnicy, jak łączyć rozmaite życiowe role. Kolejne święto kobiet rozpocznie się już 14 czerwca w kinach Cinema City w całej Polsce! Mamy dla Was zaproszenia!
Porady stylistów, jak skutecznie opanować zasady dress code’u oraz warsztaty asertywności – to tylko niektóre atrakcje, które czekają na uczestniczki czerwcowego Ladies Night w Cinema City. Oprócz praktycznych rad nie zabraknie także miłych niespodzianek od partnerów wydarzenia, którymi są: Yves Rocher, Douwe Egberts (Prima – Sara Lee), BLOW, No-Spa oraz Skoda. Święto kobiet z Cinema City już 14 czerwca o 19.30!
To nie wszystko! Tradycyjnie we wszystkich 18 kinach Cinema City czeka na uczestniczki także przedpremierowy pokaz filmu „Jak urodzić i nie zwariować”. Przezabawna komedia w gwiazdorskiej obsadzie, pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji z pewnością rozbawi wszystkie Panie do łez. Doskonały nastrój gwarantowany!

_____________________________
KONKURS:
Kolejna edycja Ladies Night odbędzie się także w Cinema City w Toruniu (ul. przy Czerwonej Drodze).
Mamy dla Was na to wydarzenie 2 podwójne zaproszenia. W konkursie mogą brac udział wyłącznie Panie i tylko Panie mogą uda się na Ladies Night do kina.
Aby wygra zaproszenie wystarczy wystarczy wpisac w komentarzu pod tym artykułem, dlaczego chcecie wziąc udział Ladies Night. Wygrywają autorki dwóch pierwszych komentarzy.

Powodzenia! 

Zdjęcia

  • Konkurs: Zapraszamy Panie na babski wieczór w Cinema City
Moje Miasto Toruń, to serwis społecznościowy, który jednoczy mieszkańców Torunia. Piszemy o tym co nas boli, cieszy oraz dzielimy się więcej »
redakcja
Autor:redakcjagg: GG109330

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze
magda3121
magda3121 wt., 2012-06-12 10:03

Chciałabym, ponieważ Ladies

Chciałabym, ponieważ Ladies Night to doskonała okazja na spędzenie czasu z przyjaciółką i zrelaksowanie się od codziennych obowiązków. Nie może mnie na nim zabraknąć:)

smok111
smok111 wt., 2012-06-12 10:07

Jestem w ciąży, a film

Jestem w ciąży, a film doskonale pasuje do mojej sytuacji:) Chętnie pośmieję się, a przy okazji poplotkuję, a może uda mi się coś wygrać w konkursach w czasie pokazu. Poza tym nie będę przeszkadzać mężowi w czasie meczu:)

peplim01
peplim01 wt., 2012-06-12 18:25

Wow, chyba się trochę

Wow, chyba się trochę spóźniłam... Ale kończę dzisiaj 40 lat, a to chyba zasługuje na prezent???