drukuj

Miejski sylwester 2013 w Toruniu: rozbuja nas Robert Leszczyński

Didżejem podczas miejskiej imprezy sylwestrowej na Rynku Staromiejskim w Toruniu będzie Robert Leszczyński, popularny dziennikarz muzyczny, znany m.in. z telewizyjnego programu „Idol”.

Didżejem podczas miejskiej imprezy sylwestrowej na Rynku Staromiejskim w Toruniu będzie Robert Leszczyński, popularny dziennikarz muzyczny, znany m.in. z telewizyjnego programu „Idol”.

Fot. tak.torun.pl

Toruński sylwester, który rozpocznie się o godzinie 22 na Rynku Staromiejskim, zapowiada się awangardowo! Zamiast tradycyjnej sceny stanie efektowny boombox wykorzystywany podczas największych plenerowych wydarzeń muzycznych. Imprezę poprowadzi Robert Leszczyński.
Podczas toruńskiego Sylwestra sceną, podobnie jak w ubiegłym roku, będzie dziesięciometrowa, pionowa ściana, na której będą wyświetlane ogromne wizualizacje. Boombox, który stanie na Rynku Staromiejskim, wykorzystywany jest podczas największych plenerowych wydarzeń muzycznych.

- Sylwester w Toruniu zapowiada się wyjątkowo. Znakomita muzyka i świetny didżej! A w tej roli znany dziennikarz muzyczny Robert Leszczyński, juror we wszystkich czterech edycjach programu „Idol" - zapowiada Agnieszka Marecka z Toruńskiej Agendy Kulturalnej, instytucji organizującej miejskiego Sylwestra.

Czytaj także: Sylwester 2013 w Toruniu? Jest w czym wybierać! Przywitajmy hucznie 2014! 

Tradycyjnie pożegnanie starego i powitanie nowego roku uświetni efektowny pokaz fajerwerków. Toruń tej nocy rozbłyśnie wyjątkowym światłem. W pokazie pirotechnicznym wykorzystamy materiały, które zostaną wystrzelone z wyrzutni na wysokość od 100 do 200 metrów o promieniu rozbicia efektów na niebie do 70 m. Do pokazu zostanie zużytych 200 zapalników oraz 1000 metrów przewodów elektrycznych. Cały pokaz będzie sterowany przez system komputerowy i zostanie zsynchronizowany z podkładem muzycznym.

Uwaga, obowiązuje zakaz wnoszenia na teren wydarzenia fajerwerków i napojów alkoholowych. 

Sylwester w Toruniu rozpocznie się o godzinie 22 i potrwa do 2 w nocy.

Organizatorami imprezy są Urząd Miasta Torunia i Toruńska Agenda Kulturalna.


Współpraca: tak.torun.pl

Zdjęcia

  • Didżejem podczas miejskiej imprezy sylwestrowej na Rynku Staromiejskim w Toruniu będzie Robert Leszczyński, popularny dziennikarz muzyczny, znany m.in. z telewizyjnego programu „Idol”.
Moje Miasto Toruń, to serwis społecznościowy, który jednoczy mieszkańców Torunia. Piszemy o tym co nas boli, cieszy oraz dzielimy się więcej »
redakcja
Autor:redakcjagg: GG109330

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać