drukuj

Nowe mieszkania w Toruniu

Nowy budynek przy Słowackiego

www.fotomarcin.com.pl

Fot. Teraz Toruń

Przeglądamy oferty deweloperskie, sprawdzamy ceny, lokalizacje i wykończenie nowych mieszkań dostepnych w Toruniu.

<!-- @page { size: 21cm 29.7cm; margin: 2cm } P { margin-bottom: 0.21cm } -->Obecnie w Toruniu buduje się całkiem sporo. Pojawiają się nowe, atrakcyjne lokalizacje, a deweloperzy już dziś zapowiadają kolejne inwestycje.


Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

Firma aktualnie buduje na Bydgoskim Przedmieściu. Pierwszy zespół budynków powstaje w pobliżu hali „Olimpiczyk”. Budynek przy Słowackiego 110 to obiekt ośmiopiętrowy (tu średnia cena to 4200 za metr kwadratowy), kolejne dwa - Słowackiego 106 i 108 to budynki posiadające od trzech do pięciu kondygancji (średnio 4250 zł za metr kw.) Proponowane mieszkania w cenie są wykończone - posiadają zamontowane drzwi, okna, urządzenia sanitarne, w garażach monitoring.
Kolejna lokalizacja to budynek przy Krasińskiego 36. Inwestycja bedzie oddana do użytku w pierszym kwartale 2011 roku. Blok złożony z sześciu kondygnacji, również w cenie pełne wykończenie. Za metr kwadratowy średnio 4350 zł.
Są także dwa ostatnie mieszkania przy Józefa 72-72B. Pierwsze (niecałe 36 m kw) kosztuje 172 500 zł, drugie (58 m kw) kupimy za 281 000 zł

Apro-Investment
Deweloper posiada na sprzedaż ostatnie mieszkania w lewobrzeżnej części Torunia na nowym osiedlu „Zielone”. Cena metra kwadratowego w tej lokalizacji (ul. Prüfferów, Swinarskiego i Burhardta) waha się od 4150 do 4500 zł za metr kwadratowy.

„Urbański” Przedsiębiorstwo Budowlane
Deweloper sprzedaje mieszkania w nowej lokalizacji. Budynek przy ulicy PCK 35 to rozwiązanie kameralne przeznaczone tylko dla 22 rodzin. Jest jeszcze kilka mieszkań przy ul. Lotników 4. Cechą charakterystyczą jest wyska jakość wykończenia- kolektory słoneczne, ogrzewanie podłogowe, drzwi antywłamaniowe i wiele więcej. Ceny metra kwadratowego wahają się od 4600 do 5000 zł. Dla osób szukających M w standardzie apartamentu propozycja przy ul. Legionów 13a. Na sprzedaż są mieszkania o dużym metrażu w pobliżu centrum- 89 lub 110 metrów kwadratowych. Cena jednego metra w tej loklaizacji to 5500 zł. Jak zapowiada Ryszard Urbański niebawem nowe inwstycje: kolejne przy u. PCK i nowa przy ul. Podgórnej.

Toruńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego
Od tego dewelopera można jeszcze zakupić mieszkanie w lokalizacji Mohna/ Drzewieckiego. Cena metra kwadratowego zaczyna się od 4600 zł za metr kw. Zainteresowanych firma zaprasza 20 marca (od godz 09.00 do 14.00) na dni otwarte, które odbedą się  na miejscu inwestycji.


GM DOM Grabowscy Mrozowscy
Na nowym osiedlu przy ulicy Sobieskiego trwa sprzedaż w kolejnym budynku. Obiekt będzie oddany do użytku w kwietniu przyszłego roku. Aktualna cena metra kwadratowego mieszkań zlokalizowanych  w bezpośrednim sąsiedztwie Starówki to od 4700 do 5200 zł.  Przedstawiciele firmy już zapowiadają, że w połowie roku ropocznie się sprzedaż kolejnych obiektów zlokalizowanych na tym osiedlu.

Bud-Tech
Kolejna firma, która aktualnie buduje na Bydgoskim Przedmieściu. Deweloper  sprzedaje mieszkania w budynku przy ul. Broniewskiego 15/21. Łącznie w czteropiętrowym budynku powstanie 68 mieszkań z balkonami. Pod bunkiem stanowiska garażowe, winda do poziomu piwnic. Planowane oddanie tego budynku to koniec 2010 roku. Dostępne są metraże od 35, 53 do 83,8 metra kwadratowego. Cena jednego metra w tej lokalizacji zaczyna się od 4400 zł.

Żaneta Lipińska

Zdjęcia

  • Nowy budynek przy Słowackiego
"Teraz Toruń" - to najbardziej lubiany przez torunian tygodnik miejski. Wydawany w czwartki, w nakładzie 20 tysięcy egzemplarzy więcej »
Teraz Toruń
Autor:Teraz Toruńgg: GGtelefon: 510026810 - reklama

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać