drukuj

Barbara Tyrankiewicz

Zdjęcie 1 z 1
Barbara Tyrankiewicz
Barbara Tyrankiewicz autor: Marcin Łaukajtys Zdjęcie pochodzi z: Pytania o most w Toruniu. Oto odpowiedzi Zobacz wszystkie zdjęcia oznaczone tagiem: most toruń, MMTorun.pl, MZD, Barbara Tyrankiewicz
  • Barbara Tyrankiewicz
"Teraz Toruń" - to najbardziej lubiany przez torunian tygodnik miejski. Wydawany w czwartki, w nakładzie 20 tysięcy egzemplarzy więcej »
Teraz Toruń
Autor:Teraz Toruńgg: GGtelefon: 510026810 - reklama

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze
Adrien Torunski
Adrien Torunski śr., 2010-09-22 11:39

to nie jest odpowiedź na zadane pytanie...

8. Jestem rowerzystą i nurtuje mnie kwestia rozwiązania przejazdu przez węzeł komunikacyjny przy pl. Daszyńskiego. Czy będą spore utrudnienia dla przejeżdzających wzdłuż Szosy Lubickiej? Jak się sprawa będzie miała po powstaniu mostu i budowie estakady i przejazdu podziemnego?
- Na Placu Daszyńskiego ścieżki rowerowe będą biegły równolegle do ciągów pieszych. Przejazd przez jezdnie będzie regulowany sygnalizacją świetlną.

Rozumiem, że Pani miała na myśli zakończoną realizację. Wiemy jak to będzie wyglądać dzięki makiecie poglądowej. Jednak, jeśli mnie pamięć nie myli, to droga na most będzie przecinać chodnik przy fabryce Nestle-Pacific, więc nie będzie w czasie budowy chodnika [pytania miały dotyczyć przede wszystkim budowy, a nie efektu końcowego]. Czy tę wypowiedź mamy rozumieć, jako fakt, że na budowie będzie przygotowany pas na przejście? Mówiąc wprost - czy jadąc od stacji Statoil, aby dostać się w pobliże Nestle będzie konieczność objechania budowy naokoło (korzystając z przejścia dla pieszych przez Szosę Lubicką, ul. Wschodnią, ul. Żółkiewskiego i znów Szosę Lubicką), czy nie?