drukuj

Zespół Hanza z Piotrkiem Niesłuchowskim 1.03 w Od Nowie

Plakat Hanza Od Nowa
Data wydarzenia
01 marca 2013, godz. 20:00 - 01 marca 2013, godz. 23:00
Miejsce
Bilet
10 zł - przedsprzedaż 15 zł - w dniu koncertu

Piotrek, Tomek, Marcin i Bartek. Cztery głowy pełne pomysłów. Cztery różne światopoglądy. Cztery tony emocji. Czterech kumpli szukających siebie w muzyce.

Hanzę założyli byli członkowie The Rooads i The Without, frontmanem zespołu jest Piotrek Niesłuchowski – finalista programu telewizyjnego The Voice Of Poland. Jego żywiołowość, oryginalny głos i sceniczna energia spowodowały, że podbił serca nie tylko jurorów, ale i publiczności w całej Polsce!

Nagraniem i produkcją pierwszego singla Hanzy Nie idźmy jeszcze spać, zarejestrowanego w studio nagraniowym Jazzboy (gdzie nagrywały m.in. Ania Dąbrowska czy Monika Brodka), zajmowali się Olek Świerkot i Kuba Galiński (laureat Fryderyków 2012 w kategorii Produkcja Muzyczna Roku). Utwór bardzo szybko zadebiutował na falach takich radiostacji jak: PR Szczecin, PR Koszalin, AntyRadio, RDC czy PR Rzeszów oraz Eska Rock.
Utwór można odsłuchać w serwisie Soundcloud: https://soundcloud.com/hanzaband/spioch

Już 1.03. (piątek) o godz. 20:00 zapraszamy do klubu Od Nowa na koncert zespołu Hanza. Będzie to koncert specjalny, bo pół-akustyczny, a akustycznie chłopaki jeszcze nigdy przedtem nie grali. Warto przyjść i posłuchać, zarazić się energią płynącą ze sceny i spędzić wieczór przy dobrej, rockowej muzyce.

Więcej szczegółów znajdziecie w utworzonym na facebooku wydarzeniu, o tutaj: https://www.facebook.com/events/153038341520714/

Zdjęcia

  • Plakat Hanza Od Nowa
Fotograf-amator, miłośniczka dobrej muzyki i wszelkiego rodzaju koncertów.
angela_tm
Autor:angela_tm

Zaloguj się lub utwórz konto, by oceniać

Komentarze Zaloguj się lub utwórz konto, by odpowiadać